YG Law Firm - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Header
oc: Entèsta

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
