YG Law Firm - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Email
ro: email

en: Header
ro: Cap

en: Phone
ro: Telefon

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal
