YG Law Firm - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Email
sv: E-post

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Phone
sv: Telefon

en: directory
sv: mapp

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Primary menu
sv: Primär meny
