YG Logistics - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Image
be: Малюнак

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: Banner
be: Банэр

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
