YG Logistics - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Image
id: Gambar

en: Address
id: Alamat

en: Close
id: Tutup

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Status message
id: Pesan status

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
