YG Logistics - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Image
is: Mynd

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Email
is: Netfang

en: Header
is: Haus

en: Address
is: Heimilisfang

en: Close
is: Loka
