YG Logistics - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Image
jv: Gambar

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Status message
jv: Status pesen

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
