YG Logistics - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Image
kk: Сурет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
