YG Logistics - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
