YG Logistics - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू

en: Footer Logo
ne: फुटर लोगो
