YG Logistics - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Image
pl: Obraz

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Header
pl: Nagłówek

en: Address
pl: Adres

en: Banner
pl: Baner

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Close
pl: Zamknij

en: Slider
pl: Suwak

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Status message
pl: Komunikat

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
