YG Logistics - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Image
tr: Resim

en: Email
tr: E-posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Close
tr: Kapat

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
