YG Logistics - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Image
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Header
ar: الترويسة

en: Address
ar: العنوان

en: Close
ar: إغلاق

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
