YG Logistics - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Close
ast: Zarrar
