YG Logistics - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Image
az: Şəkil

en: Header
az: Başlıq

en: Close
az: Bağlı

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
