YG Logistics - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Email
bg: Е-поща

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Address
bg: Адрес

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
