YG Logistics - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Image
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
