YG Logistics - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
