YG Logistics - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Image
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Header
ca: Capçalera

en: Address
ca: Adreça

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Close
ca: Tanca

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
