YG Logistics - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Image
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Header
cs: Hlavička

en: Address
cs: Adresa

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Close
cs: Zavřít

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
