YG Logistics - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Image
cy: Delwedd

en: Header
cy: Pennawd

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Close
cy: Yn agos

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
