YG Logistics - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Image
da: Billede

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Email
da: E-mail

en: Header
da: Overskrift

en: Address
da: Adresse

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Close
da: Luk

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
