YG Logistics - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Image
de: Bild

en: Background Image
de: Hintergrundbild

en: Email
de: E-Mail

en: Header
de: Kopfzeile

en: Address
de: Adresse

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Close
de: Schließen

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Primary Menu
de: Hauptmenü

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Social Links
de: Social-Media-Links

en: Contact Info
de: Kontaktinformationen

en: Informative message
de: Informative Nachricht

en: Please enter your facebook url
de: Bitte die gewünschte Facebook-URL eingeben

en: Please enter your twitter url
de: Bitte die gewünschte Twitter-URL eingeben

en: Please enter your youtube url
de: Bitte geben Sie Ihre YouTube-URL ein
