YG Logistics - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
