YG Logistics - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Header
et: Päis

en: Address
et: Aadress

en: Banner
et: Bänner

en: Close
et: Sulge

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Status message
et: Olekuteade

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
