YG Logistics - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Image
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: Address
eu: Helbidea

en: Close
eu: Itxi

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
