YG Logistics - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Close
fi: Sulje

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
