YG Logistics - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Email
fr: Courriel

en: Header
fr: Entête

en: Address
fr: Adresse

en: Banner
fr: Bannière

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Close
fr: Fermer

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Status message
fr: Message d'état

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Informative message
fr: Message informatif
