YG Logistics - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Image
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Header
gl: Encabezado

en: Address
gl: Enderezo

en: Close
gl: Pechar

en: Slider
gl: Deslizador

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
