YG Logistics - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Address
he: כתובת

en: Banner
he: באנר

en: Close
he: סגירה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
