YG Logistics - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Image
hi: चित्र

en: Email
hi: ईमेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Address
hi: पता

en: Close
hi: बंद करे

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
