YG Logistics - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Address
hr: Adresa

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
