YG Logistics - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Image
hu: Kép

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Email
hu: E-mail

en: Header
hu: Fejléc

en: Address
hu: Cím

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Close
hu: Bezár

en: Slider
hu: Csúszka

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Informative message
hu: Informatív üzenet
