YG Logistics - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Email
it: E-mail

en: Header
it: Intestazione

en: Address
it: Indirizzo

en: Close
it: Chiudi

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
