YG Logistics - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Image
ja: 画像

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Email
ja: メール

en: Header
ja: ヘッダー

en: Address
ja: 住所

en: Banner
ja: バナー

en: Close
ja: 閉じる

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
