YG Logistics - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Close
km: បិទ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
