YG Logistics - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
