YG Logistics - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
