YG Logistics - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
