YG Logistics - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Address
lt: Adresas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
