YG Logistics - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Image
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Header
lv: Galvene

en: Address
lv: Adrese

en: Banner
lv: Baneris

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
