YG Logistics - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: Close
mr: बंद
