YG Logistics - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: Header
nl: Kop

en: Address
nl: Adres

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Close
nl: Sluiten

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Copyrights
nl: Auteursrechten
