YG Logistics - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Image
nn: Bilete

en: Header
nn: Topptekst

en: Address
nn: Adresse

en: Close
nn: Lukk

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
