YG Logistics - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Image
oc: Imatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Header
oc: Entèsta

en: Address
oc: Adreça

en: Banner
oc: Bandièra

en: Close
oc: Tampar

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
