YG Logistics - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Image
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Close
ps: تړل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
