YG Logistics - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Image
ro: Imagine

en: Email
ro: email

en: Header
ro: Cap

en: Address
ro: Adresă

en: Close
ro: Închideți

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Status message
ro: Mesaj de stare
