YG Logistics - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Image
sl: Slika

en: Header
sl: Glava

en: Close
sl: Zapri

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
