YG Logistics - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Image
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Address
sv: Adress

en: Close
sv: Stäng

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
