YG Logistics - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Close
te: మూసివేయి

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
